EcoSoft

Łagodzący balsam do ust

EcoSoft

Naturalny łagodzący balsam do ust z ekstraktem z rozmarynu na bazie olejów roślinnych. O zapachu rozmarynu i słodkim smaku.

Ochronny balsam do ust

EcoSoft

Naturalny ochronny balsam do ust na bazie olejów roślinnych z kompleksem multiwitaminowym o zapachu pomarańczy i słodkim smaku.

Odmładzający balsam do ust

EcoSoft

Naturalny odmładzający balsam do ust na bazie olejów roślinnych z olejem z pestek malin o apetycznym malinowym zapachu i słodkim smaku.

Odżywczy balsam do ust

EcoSoft

Naturalny odżywczy balsam do ust z olejem macadamia, o kokosowym aromacie i słodkim smaku. Na bazie olejów roślinnych.

Nawilżający balsam do ust

EcoSoft

Naturalny nawilżający balsam do ust na bazie olejów roślinnych z olejem miętowym i ekstraktem z żurawiny o miętowym aromacie i słodkim smaku.

Regenerujący balsam do ust

EcoSoft

Naturalny regenerujący balsam do ust z olejem z nasion czarnej jagody o aromacie owoców leśnych i słodkim smaku. Na bazie olejów roślinnych.

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘKorzystanie ze strony internetowej lauraconti.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.

GA