Balsam do ust

Balsam do ust

Linia: SPF40

Pielęgnacyjny balsam do ust z wysoką ochroną przeciwsłoneczną SPF 40

Pielęgnacyjny balsam do ust z wysoką ochroną przeciwsłoneczną SPF 40, z filtrem organiczno-mineralnym. Produkt jest fotostabilny, wodoodporny i zapewnia długotrwałą ochronę.

Formuła wzbogacona o masło shea i olej arganowy pielęgnuje i odżywia usta. Bez parabenów i barwników.

KUP W SKLEPIE

 

DZIAŁANIE

Zabezpiecza przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym, a przy tym pielęgnuje usta. Balsamem można również przykryć małe zmiany skórne, znamiona. Zapobiega on również opryszczce świetlnej.

SKŁADNIKI AKTYWNE

Balsam do ust z filtrem przeciwsłonecznym SPF40. Wzbogacony o masło shea, olej arganowy i kompleks witaminowy.

PRZEZNACZENIE

Przeznaczony do stosowania w silnym nasłonecznieniu dla jasnych fototypów.

SKŁAD

 

 

Kategoria: Kosmetyki do pielęgnacji ust

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘKorzystanie ze strony internetowej lauraconti.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.

GA