Odpowiedzialność

Laura Conti przejmuje się degradacją środowiska naturalnego i innymi zagrożeniami współczesnej cywilizacji, dlatego podjęliśmy bezkompromisową, radykalną decyzję o zostaniu w 100% biodegradowalną marką do 2024 roku!

Pielęgnacja ust

Laura Conti dba o wszystkie rodzaje ust

Od 2009 roku Laura Conti stawia na produkty do pielęgnacji ust – najbardziej uniwersalne i najczęściej używane produkty do pielęgnacji twarzy. Wśród naszych produktów znajdują się najróżniejsze rodzaje kosmetyków do ust - najbardziej standardowe pomadki ochronne, naturalne balsamy pielęgnacyjne, a także peelingi. Nasz zespół wciąż poszukuje nowych rozwiązań, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających ust!

Sklep internetowy

W zasięgu ręki

Dokładamy starań, aby nasze produkty były szeroko dostępne, ponieważ każda kobieta zasługuje na to, aby je wypróbować. Markę Laura Conti znajdziesz w największych drogeriach w Polsce, a także w sklepie internetowym Coloris.

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘKorzystanie ze strony internetowej lauraconti.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.

GA