Botanical Organic

Organiczny balsam do ust REGENERACJA

Botanical Organic

Organiczny balsam regenerujący spierzchnięte usta z ekstraktem z bursztynu. Opakowanie w pełni biodegradowalne – zero waste.

Organiczny balsam do ust NAWILŻANIE

Botanical Organic

Organiczny balsam silnie nawilżający przesuszone usta z olejem konopnym. Opakowanie w pełni biodegradowalne – zero waste.

Organiczny balsam do ust ODŻYWIANIE

Botanical Organic

Organiczny balsam łagodzący do ust z ekstraktem z propolisu. Opakowanie w pełni biodegradowalne – zero waste.

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘKorzystanie ze strony internetowej lauraconti.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.

GA