Lakier wspomagający ochronę przed grzybicą

Lakier wspomagający ochronę przed grzybicą

Linia: Odżywki do Paznokci

Regeneracyjny lakier z formułą grzybobójczą.

Regeneracyjny lakier z formułą grzybobójczą. Pielęgnuje zainfekowane paznokcie i chroni zdrowe przed grzybicą. Komfortowy w użyciu, szybki i skuteczny w działaniu.

KUP W SKLEPIE
DZIAŁANIE

Regeneracyjny lakier w postaci wodnego preparatu pozostawia na powierzchni paznokcia długo utrzymujący się film, zabezpieczający i chroniący płytkę przed uszkodzeniami i rozwojem grzybicy, przyczyniając się do poprawy stanu i wyglądu paznokcia. Doskonałe efekty, widoczne już po 4 tygodniach stosowania potwierdzone w badaniach mikrobiologicznych.

SKŁADNIKI AKTYWNE

Formuła zawiera aktywny składnik CYCLOPIROX OLAMINE. Dodatek olejku lawendowego wzmaga własności regeneracyjne i odżywcze preparatu, pozwala utrzymać płytkę paznokcia w doskonałej kondycji.

CYCLOPIROX OLAMINE

Surowiec znany ze swoich doskonałych własności grzybobójczych i używany w preparatach medycznych, pozwala lakierowi LC+ być doskonałym wspomagającym preparatem przy problemach z grzybicą paznokci. Chroni nowo odrastające paznokcie przed zakażeniem. Pielęgnuje zniszczone paznokcie i zapobiega nawrotom infekcji grzybiczych.

PRZEZNACZENIE

Lakier dedykowany paznokciom problematycznym, przy problemach z grzybicą.

SKŁAD

Aqua, Polyester-5, Ciclopirox Olamine, Lavandula Angustifolia Oil, Parfum, Phenoxyethanol, Sodium Hydroxymethylglycinate, PEG-40 Hydrogenated Castol Oli

 
Kategoria: Kosmetyki do pielęgnacji paznokci

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘKorzystanie ze strony internetowej lauraconti.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.

GA