Peeling

Regeneracyjny peeling do ust

Peeling

Naturalny peeling do ust z drobinkami cukru i pestkami żurawiny intensywnie wygładzający, zmiękczający i ujędrniający usta.

Peeling do ust w sztyfcie

Peeling

Naturalny, regeneracyjny peeling do ust na bazie naturalnych składników roślinnych, połączonych z wygładzającymi drobinkami cukru i sproszkowanych pestek żurawin.

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘKorzystanie ze strony internetowej lauraconti.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.

GA