Primer bezkwasowy Nr 5

Primer bezkwasowy Nr 5

Linia: Odżywki do Paznokci

Poprawia przyczepność lakieru hybrydowego do płytki paznokcia, tym samym poprawiając trwałość całej stylizacji hybrydowej.

Unikalna formuła doskonale odtłuszcza płytkę paznokcia, przez co znacznie zwiększa przyczepność hybrydy oraz wpływa na trwałość całej stylizacji. Preparat o bezzapachowej formule.

KUP W SKLEPIE
DZIAŁANIE

Zwiększa przyczepność powłoki lakieru nałożonej na paznokieć. Zapach primera bezkwasowego jest zdecydowanie mniej drażniący, nie zmienia to faktu że powinno stosować się go w wentylowanym pomieszczeniu.

PRZEZNACZENIE

Przeznaczony do stosowania na naturalna płytkę pod lakiery hybrydowy.

SKŁAD

Isopropyl Laurate, Butyl Acetate, Butyl Methacrylate


Kategoria: Kosmetyki do pielęgnacji paznokci

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘKorzystanie ze strony internetowej lauraconti.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.

GA