Botanical Vegan

Nawilżający balsam do ust

Botanical Vegan

Silnie nawilżający wegański balsam do przesuszonych i spękanych ust  z ekstraktem z owoców goji i Aloe vera. 99% składników pochodzenia naturalnego.

Regenerujący balsam do ust

Botanical Vegan

Aktywnie regenerujący wegański balsam do ust z olejem monoi i olejem jojoba. 99% składników pochodzenia naturalnego.

Odmładzający balsam do ust

Botanical Vegan

Odmładzający wegański balsam do ust z olejkiem z orzechów macadamia i kwasem hialuronowym. 99% składników pochodzenia naturalnego.

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘKorzystanie ze strony internetowej lauraconti.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.

GA