Deserowe

Balsam do ust Cola

Deserowe

Pielęgnacyjno-odżywczy balsam do ust z mleczkiem bawełnianym i olejem awokado o zapachu coli.

Balsam do ust Panna Cotta

Deserowe

Pielęgnacyjno-odżywczy balsam do ust z mleczkiem bawełnianym i olejem awokado o apetycznym zapachu włoskiego deseru panna cotta.

Balsam do ust Mleczna Czekolada

Deserowe

Pielęgnacyjno-odżywczy balsam do ust z mleczkiem bawełnianym i olejem awokado o urzekającym zapachu mlecznej czekolady.

Balsam do ust Guma do żucia

Deserowe

Pielęgnacyjno-odżywczy balsam do ust z mleczkiem bawełnianym i olejem awokado o słodkim zapachu gumy do żucia.

Balsam do ust Mleczko Kokosowe

Deserowe

Pielęgnacyjno-odżywczy balsam do ust z mleczkiem bawełnianym i olejem awokado o zniewalającym zapachu mleczka kokosowego.

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘKorzystanie ze strony internetowej lauraconti.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.

GA