Herbal

Ziołowy balsam do ust NAGIETEK

Herbal

Odżywczy balsam do ust z olejkiem z nagietka o łagodzących i nawilżających właściwościach. Wyjątkowy aromat świeżych ziół alpejskich.

Ziołowy balsam do ust SZAŁWIA

Herbal

Odżywczy balsam do ust wzbogacony ekstraktem z szałwii, o własnościach łagodzących oraz przeciwstarzeniowych, o bogatym ziołowym aromacie.

Ziołowy balsam do ust RUMIANEK

Herbal

Odżywczy balsam wzbogacony ekstraktem z rumianku łagodzi drobne uszkodzenia skóry. Z unikalnym aromatem absyntu.

Ziołowy balsam do ust ROKITNIK

Herbal

Odżywczy balsam wzbogacony OLEJKIEM Z ROKITNIKA, który Łagodzi podrażnienia i odmładza usta. Balsam urzeka zapachem świeżych listków oliwnych.

Ziołowy balsam do ust WIESIOŁEK

Herbal

Odżywczy balsam do ust o niezwykłym aromacie śródziemnomorskich ziół. Wzbogacony olejkiem z wiesiołka, o doskonałych własnościach nawilżających i łagodzących.

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘKorzystanie ze strony internetowej lauraconti.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.

GA